GRUPA BTI GUMKOWSKI

KOMPLEKSOWA OBRÓBKA METALI

ciecie bti uslugi

Cięcie laserem

Tniemy blachy, rury i profile przy wykorzystaniu ultranowoczesnego lasera marki Bystronic ByStar Fiber.

new

Gięcie prasą

Wykonujemy skomplikowane usługi gięcia przy pomocy zaawansowanej technologicznie prasy krawędziowej marki Xpert.

spawanie bti uslugi

Spawanie MIG/TIG

Zajmujemy się również spawaniem TIG/MIG, galwanizacją, malowaniem proszkowym i obróbką skrawaniem.

NASZE PRZEWAGI

Wydajność

Tniemy elementy o dużej złożoności, elementy artystyczne lub dekoracyjne. Na stanie posiadamy zasoby blach, aby jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie potrzeby: zarówno pojedynczych, unikalnych wzorów, jak i krótkich, średnich i masowych serii.

Kompleksowość

Nasza oferta stanowi najlepszą odpowiedź na potrzeby każdego, wymagającego klienta. Z tego powodu, oprócz cięcia laserem i gięcia prasą realizujemy takie usługi, jak: spawanie TIG/MIG, galwanizacja, malowanie proszkowe, czy obróbka skrawaniem.

Jakość

Nasz zaawansowany park maszynowy pozwala elastyczne podejście do potrzeb klienta i szybkie reagowanie na zamówienia. Laser gwarantuje utrzymanie powtarzalności i dokładności w cięciu zadanych wzorów.

Krótkie terminy

Dbamy o to, aby wszelkie zamówienia, jak i odpowiedzi na zapytania realizować w możliwie jak najkrótszym terminie. Pomaga nam w tym zorganizowany zespół, wydajny park maszynowy, dobrze wyposażony magazyn i ogromne doświadczenie.

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Odpowiemy na nurtujące pytania, doradzimy odpowiednie rozwiązania techniczne, czy też sporządzimy wycenę.