GRUPA BTI GUMKOWSKI
 

NASZ ZESPÓŁ

     Marka BTI Usługi powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na kompleksowe usługi w dziedzinie  obróbki metali. Obecnie na rynku znaleźć można firmy oferujące usługi cięcia laseremgięcia prasą krawędziową, spawania TIG/MIG, galwanizacji czy malowania proszkowego. Znacznie ciężej o taką,  która świadczy te usługi jednocześnie.  BTI Usługi rozwiązuje ten problem. Nasz zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz doświadczony zespół zapewnia wsparcie w realizowanym projekcie od początku do końca, co gwarantuje znalezienie najlepszych rozwiązań dla pozyskania konkurencyjnego produktu na rynku.

zespol-bti-uslugi

POZNAJ INNE MARKI BTI GUMKOWSKI

wszystkie-marki-bti

BTI Gumkowski to przedsiębiorstwo o szerokim profilu działalności. Oprócz marki BTI Usługi jest również właścicielem marki KIPI – czołowego producenta urządzeń grzewczych oraz marek BTI Solar i BTI Instal oferujących montaż instalacji fotowoltaicznych i grzewczych.

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania, doradzimy odpowiednie rozwiązania techniczne, czy też sporządzimy wycenę.